Slovenská kooperačná burza bude tento rok na dvoch miestach – v septembri v Bratislave a v októbri v Košiciach

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO ) pripravuje tento rok opäť Slovenskú kooperačnú burzu. Tentokrát sa bude konať na dvoch miestach – 19.9.2017 v Bratislave a 30.10.2017 v Košiciach 2017.

Slovenská kooperačná burza (SKB) je formát medzinárodného podujatia zameraného na bilaterálne rozhovory zástupcov firiem, na prezentáciu ponúk partnerstva, voľných výrobných kapacít, požiadaviek na vytvorenie spoločných podnikov.

Nenechajte si ujsť príležitosť – v jeden deň a na jednom mieste stretnúť svojich potenciálnych obchodných partnerov zo Slovenska i zo zahraničia.

Slovenská kooperačná burza Bratislava (19.9.2017)

Súčasťou podujatia Slovenská kooperačná burza Bratislava 2017 bude odborná moderovaná konferencia – “Meniť nápady na inovácie znamená rozvíjať biznis” s 3 panelmi: 

  • Smart Industry znamená reagovať inováciami
  • Smart City bude pre priemysel nový trh
  • Po káve s vedcami príde biznis

Slovenská kooperačná burza Košice (30.10.2017)

Súčasťou podujatia Slovenská kooperačná burza Košice 2017 bude odborná moderovaná konferencia – “Ako rozvíjať nové priemyselné jadro Európy” (Odborná konferencia o rozvoji a potenciáli prepojení medzi slovenským a maďarským priemyslom s dôrazom na expanziu aj na širšej medzinárodnej scéne) s 3 panelmi:

  • Synergie spolupráce susedov
  • Siločiary v novom strede európskeho automotive
  • Inovačný potenciál automobilových regiónov

Viac informácií (kliknite na obrázok nižšie):


Pozrite sa tiež na KALENDÁR PODUJATÍ tu na InnoNews, kde nájdete ďalšie zaujímavé podujatia, ktoré sú organizované v oblasti inovácií, podnikania, technológií, výskumu a programu Horizont 2020 v najbližšom období.