Webinár: Financovanie firmy s investorom (31.3.2021)

Biznis akcelerátor NGI – TETRA, pripravuje ďalší z bezplatných webinárov, tentokrát na tému: “Equity financing for your venture”. Uskutoční sa 31. marca 2021.

Plánujete rast svojej firmy a potrebujete externé financovanie? Pripravte sa vopred na to, čo vstup investora do vašej spoločnosti prináša. Na tomto webinári sa hlbšie ponoríme do rôznych typov zdrojov financovania vášho projektu s podrobnejším prehľadom o kapitálovom financovaní.

Ako sa pripraviť na získavanie finančných prostriedkov, ako zvoliť najlepšiu štruktúru financovania a aký má vplyv na váš obchodný model. Zameriame sa tiež na akcionársku dohodu (SHA) alebo investičnú dohodu a ich základné klauzuly a časti, ako napríklad ocenenie, špeciálne práva, oprávnenie zakladateľov a pod.

Hlavný spíker: Andrej PETRUS – investičný manažér ZAKA – fond rizikového kapitálu, ktorý investuje predovšetkým do fázy seed investovania (50 – 500 000 EUR) v regióne strednej a východnej Európy. Andrej má dlhoročné skúsenosti v budovaní spoločností pre CEAi a M&A a realizoval strategické poradenstvo pre PwC v Prahe. Projektový manažér SLOVCA (Slovak Venture Capital and Private Equity Association).

Viac informácií a bezplatná registrácia