Prihláste sa do Európskej ceny za podporu podnikania a zviditeľnite sa vo svete

Cieľom Európskej ceny za podporu podnikania (EEPA) je oceniť výnimočné projekty, ktoré podporujú podnikateľské aktivity. Dva slovenské projekty sa predstavia vo finále súťaže v Bilbau. Uzávierka národného kola je 11.6. 2023.

Hľadáme projekty pre slovenské kolo súťaže EEPA 2023, dva víťazné dostanú možnosť prezentovať sa v európskom meradle, na záverečnej konferencii SME Assembly v Španielskom meste Bilbao. Tam budú mať možnosť zúčastniť sa networkingu, workshopov či prednášok od prestížnych ekonómov. Zároveň im budú preplatené náklady na letenku a ubytovanie.

Víťaz kategórie v rámci Európskeho kola získa unikátnu trofej špeciálne navrhnutú k danému podujatiu. Kultúrny zážitok z prekrásneho historického mesta Bilbao, ochutnávku tradičnej kuchyne a architektúry. Profesionálne zhotovené video projektu na použitie pre sociálne média, web atď. Prezentáciu iniciatívy prostredníctvom tlače, webovej stránky EK Promoting Enterprise/ EEPA Compendium.

Cieľom Európskej ceny za podporu podnikania je odmeniť výnimočné projekty a iniciatívy, ktoré podporujú podnikateľské aktivity. Ocenenia majú tiež za cieľ zvýšiť povedomie o podnikaní, ako aj povzbudiť a inšpirovať potenciálnych podnikateľov.

Viac informácií na stránkach Enterprise Europe Network