EUROTOX 2017: Medzinárodný kongres toxikológov na Slovensku (10.-13.9.2017, Bratislava)

Slovenská toxikologická spoločnosť a Federácia európskych toxikologických spoločností Vás pozývajú na 53. ročník významnej toxikologickej konferencie EUROTOX, ktorá sa uskutoční 10. – 13. septembra 2017 v novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave. Očakáva sa účasť viac ako 1 000 vedcov a zástupcov podnikateľskej sféry z celého sveta.

Podujatie bude mať bohatý vedecký program pozostávajúci z niekoľkých plenárnych prednášok, viac ako 30 vedeckých sekcií a piatich celodenných vzdelávacích kurzov. Súčasťou bude výstava firiem z odvetvia biotechnológie, farmácie a kozmetiky, ako aj odborné sekcie sponzorované podnikateľskou sférou. Predchádzajúce aj plánované ročníky konferencie EUROTOX sa konali, alebo sa budú konať na pomerne vzdialených miestach nášho kontinentu. EUROTOX 2017 je preto jedinečnou príležitosťou pre slovenských vedcov a podnikateľov zaoberajúcich sa o toxikológiou stretnúť sa so svetovými špičkami v tejto oblasti.

Podrobnejšie informácie, program a registračný formulár sa nachádzajú na webovej stránke konferencie: http://www.eurotox2017.com/

Pozrite sa tiež na KALENDÁR PODUJATÍ tu na InnoNews, kde nájdete ďalšie zaujímavé podujatia, ktoré sú organizované v oblasti inovácií, podnikania, technológií, výskumu a programu Horizont 2020 v najbližšom období.