TECH INNO DAY 2017 (4.4.2017, Bratislava)

Univerzitný technologický inkubátor STU – InQb organizuje v spolupráci s hlavným partnerom podujatia Nadácia ESET a spoločnosťou ESET networkingové podujatie, ktorého cieľom je predstaviť súčasné inovácie startup firiem a študentských tímov v rôznych technických oblastiach a tiež poskytnúť priestor na networking. 

techinnoday2017

Podujatie sa bude konať v priestoroch FIIT STU v Mlynskej doline pod záštitou rektora STU – prof. Ing. Roberta Redhammera, PhD.

Po úvodnom otvorení podujatia sa počas krátkych prezentácií predstavia jednotlivé vystavujúce tímy študentov a firiem. Nasledovať bude panelová diskusia zástupcov úspešných firiem. Následne budú vyhodnotené 3 najlepšie tímy v kategóriách “firma” a “študent”, ktoré získajú zaujímavé ceny od partnerov. V závere podujatia bude priestor na networking, pričom účastníci a návštevníci podujatia si budú môcť dohodnúť krátke stretnutia so zaujímavými osobnosťami z panelovej diskusie.

Registrácia pre vystavovateľov je otvorená do 17.3.2017 – do tohto termínu je potrebné zaslať vyplnené profily, ktoré nájdete na stránke: www.inqb.sk/techinnoday.
Pre všetky prihlásené tímy pripravujeme pred podujatím tréning prezentačných zručností.

Registrácia pre návštevníkov podujatia bude spustená čoskoro, o všetkých aktuálnych informáciách týkajúcich sa podujatia budeme priebežne informovať na stránke tejto udalosti a budú taktiež aktualizované na web stránke podujatia www.inqb.sk/techinnoday.

Prevzaté z Facebook stránky podujatia.

Pozrite sa tiež na KALENDÁR PODUJATÍ tu na InnoNews, kde nájdete ďalšie zaujímavé podujatia, ktoré sú organizované v oblasti inovácií, podnikania, technológií, výskumu a programu Horizont 2020 v najbližšom období.