Playpark Bratislava hľadá startupy: Poradia vám najlepší, získate kontakty a pošle vás do sveta

Playparky sú inovatívne co-workingové priestory v siedmych stredoeurópskych krajinách – Česká republika, Chorvátsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Taliansko a Slovensko, v ktorých startupy dostanú nový dych. 

Playpark Bratislava .jpgProjekt Playpark Bratislava bude po regionálnom finále pokračovať treťou 6-mesačnou tréningovou periódou (november 2018 – apríl 2019), počas ktorej ponúkne bezplatne 15 vybraným účastníkom:

  • miesto na sedenie na 6 mesiacov v priestore Univerzitného technologického inkubátora STU (InQb)
  • 7 praktických workshopov podnikateľských zručností
  • networking v rámci medzinárodnej siete Playparkov v 7 krajinách EÚ
  • 5-dňový študijný pobyt v partnerskom Playparku v Rijeke v Chorvátsku
  • profesionálny mentoring

Dvaja najúspešnejší účastníci dostanú možnosť prezentovať svoj podnikateľský nápad na medzinárodnom podujatí “Pitching finals” vo Viedni v apríli 2019!

Traja najúspešnejší účastníci dostanú individuálne poradenstvo v rozsahu 10 hodín na účastníka v oblasti ďalšieho rozvoja podnikania od skúseného mentora podľa vlastného výberu.

Zaujala vás myšlienka Playparku? Chceli by ste sa aj vy zapojiť do 3. tréningovej periódy? Viac informácii a podmienky účasti nájdete na stránke SBA Playpark.

Playpark Bratislava je iniciatívou v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network).