SAP vyhlasuje súťaž pre vývojárov. Ponúka finančnú odmenu aj podporu rozvoja najlepších nápadov

Spoločnosť SAP vyhlasuje inovatívnu súťaž, ktorej víťazi majú okrem zaujímavej odmeny aj veľkú šancu, že ich nápady pomôžu existujúcemu biznisu. Záujemcovia si vyberú jedno zo zadaní, ktoré predstavujú reálne problémy skutočných firiem a pokúsia sa ho vyriešiť s využitím inovatívnej SAP Cloud Platform. Súťaž InnovMatch je otvorená pre vývojárov, startupy, študentov a ďalších tvorivých ľudí z regiónu strednej a východnej Európy.

sap_innovmatch_2017_nowat

Big Data, prediktívna analytika, ale i analytika v reálnom čase, internet vecí i strojové učenie, to je len zopár oblastí, v ktorých sa účastníci budú pohybovať. K dispozícii budú mať najmodernejšie technológie. S platformou SAP Cloud Platform (SCP) im pomôže aj séria workshopov, na ktorých môžu získať všetky potrebné poznatky. Ten bratislavský sa koná už 23. augusta 2017. Hovoriť sa bude o najlepšom využití SCP, účastníci si sami budú môcť vyskúšať napríklad tvorbu používateľského rozhrania, pozrú si internet vecí v akcii a zistia, ako čo najviac vyťažiť z in-memory technológie v cloude. Na workshopy sa môžete registrovať TU.

Do samotnej súťaže sa môže zapojiť každý s odvážnou myšlienkou a víziou, ako ju zmeniť na obchodné riešenie. Či už ide o jedno zo zadaní od partnerov projektu alebo o vlastnú myšlienku, treba poslať prihlasovacie video s vysvetlením riešenia alebo produktu. Všetky zadania sa nachádzajú na webovej stránke innovmatch.com. Prihlasovať sa dá už od 1. augusta.

Prevzaté/Viac informácií: TouchIt.sk