Prestížne bezplatné konferencie a partnerské podujatia počas rakúskeho predsedníctva Rady EÚ vo Viedni

Nenechajte si ujsť významné podujatia, ktoré sa budú v nasledujúcich mesiacoch konať hneď za hranicami, vo Viedni. Predstavujú unikátnu možnosť dozvedieť sa o najnovších trendoch a stretnúť zaujímavých partnerov pre spoluprácu.

atpres-2018-events

Ide o 3 bezplatné podujatia. Prihlásiť sa odporúčam čo najskôr na odkaze nižšie:

INDustrial TECHnologies 2018 – Innovative industries for smart growth (konferencia a B2B stretnutia)
30. – 31. október 2018, Viedeň
Bližšie informácie a registrácia
Podujatie INDustrial TECHnologies kombinuje zaujímavé prezentácie o nových priemyselných technológiách pre aplikovaný výskum v oblasti nanotechnológií, pokročilých materiálov, biotechnológií, a bilaterálne stretnutia. Využite príležitosť stretnúť sa s odborníkmi z priemyslu, akademickej obce a politiky za účelom výmeny informácií a posilnenia spolupráce medzi priemyselnou a podnikateľskou sférou. INDTECH 2018 predpokladá 1000 účastníkov z viac ako 30 krajín Európy a celého sveta.

Innovative Enterprise Vienna 2018 (konferencia)
21. – 22. november 2018, ViedeňBližšie informácie a registrácia
Čo sa pripravuje v Európskej inovačnej rade (EIC) programu Horizon Europe? Ako vyzerajú pilotné aktivity EIC? Čo môžete očakávať od “Research and Innovation Window” v rámci InvestEU? Aký je cieľ iniciatívy celoeurópskeho fondu fondov a aké ďalšie kroky sa pripravujú?

ICT 2018: Imagine Digital – Connect Europe (konferencia a B2B stretnutia)
4. – 6. december 2018, Viedeň | Bližšie informácie a registrácia
Pri príležitosti rakúskeho predsedníctva v Rade Európskej únie sa bude konať aj konferencia pod názvom ICT 2018 Imagine Digital – Connect Europe, ktorá je zameraná primárne na oblasť výskumu a inovácií pre oblasť informačných a komunikačných technológií. V spolupráci s rakúskymi partnermi a Európskou komisiou Vás tak pozývame vypočuť si zaujímavé prezentácie na tému digitálnej transformácie spoločnosti a priemyslu. Využite tiež príležitosť spoznať zástupcov z akademického sektora či biznisu prostredníctvom networkingu v podobe B2B stretnutí.