Industry Space Days: Možnosti podnikania vo vesmírnom priemysle. Podujatie bezplatne a online (16.-17.9.2020)

Európska vesmírna agentúra (ESA) chce malým a stredným podnikom (MSP) ukázať najnovšie trendy a možnosti zapojenia sa do neustále rastúceho vesmírneho priemyslu. Dvojdňová akcia predstaví širokú škálu možností podnikania vo vesmírnom priemysle.

isd-2020

V rámci Industry Space Days 2020 prebehne konferencia s najdôležitejšími predstaviteľmi priemyslu, worshopy aj virtuálny matchmaking inovačných podnikov. Bezplatné podujatie sa uskutoční výhradne online 16. – 17. septembra 2020.

Program je dostupný na stránke isd.esa.int/event/programme/

Virtuálna konferencia predstaví víťazov súťaže ESA pre startupy, nové nástroje pre moc európskemu priemyslu, spôsoby, akými ESA podporí Európsky ekologický dohovor, či reakciu vesmírnej agentúry na prebiehajúcu pandémiu COVID-19.

Malé a stredné podniky by tak mali získať prehľad o tom, kde všade by mohli rozšíriť portfólio svojich aktivít. Budú si môcť vypočuť prezentácie veľkých priemyselných spoločností, akými sú AirbusThales či ArianeGroup a zároveň nájsť partnerov na budúcu spoluprácu.

Viac informácií o podujatí je dostupných na stránke Úradu Európskej vesmírnej agentúry pre malé a stredné podniky (ESA SME Office).

Zdroj: eraportal.sk