SynergistEIC podporí green tech startupy grantami 50 tisíc eur

V rámci otvorenej výzvy podporí SynergistEIC 15 startupov (5 žiadateľov o grant EIC a 10 firiem, ktoré nie sú žiadateľmi o grant EIC) a poskytne 6-mesačnú podporu, ktorá zahŕňa 3-mesačný akceleračný program na zvýšenie škálovateľnosti, ako aj sériu seminárov na témy financovania a verejného obstarávania EÚ a príležitosti na nadviazanie kontaktov s aktérmi inovačného ekosystému EÚ. Výzva je otvorená do 14.6.2023.

Kto sa môže prihlásiť?
SynergistEIC očakáva žiadosti od deeptech startupov, ktoré vyvíjajú inovatívne riešenia riešiace výzvy v oblasti ClimateTech, CleanTech, obehového hospodárstva a agropotravinárstva s preferenciou určitého technologického zamerania (najmä s využitím AI, strojového učenia a spracovania jazyka, big data, pokročilých výpočtových technológií, bioinžinierstva, internetu novej generácie, blockchain, IoT).

Uzávierka prihlášok: 14. júna 2023, 17:00 SEČ!
Spoločnosti sa môžu prihlásiť F6S platform SynergistEIC Open Call 1.

Podrobné informácie budú uchádzačom poskytnuté na špecializovanom informačnom webinári k otvorenej výzve SynergistEIC, ktorý sa uskutoční 17. mája 2023 o 15:00 – 16:00 SEČ. Zaregistrujte sa tu.

Nenechajte si tiež ujsť informačný seminár 18.5.2023 v Bratislave: Grantové financovanie technologických startupov, kde poskytneme prehľad nenávratných finančných možností (grantov) a podporných služieb, ktoré môžu slovenské technologické startupy využiť, aby svoje inovatívne myšlienky overili u potenciálnych zákazníkov, úspešne dotiahli inovatívne produkty alebo služby na trh a zvýšili tak hodnotu firmy pred vstupom investorov. Viac informácií